Rooster 2019 – 2020

Dit is het lesrooster voor dansseizoen 2019/2020!

Vanaf maandag 11 mei gaan we buiten dansen achter de Scouting in Zuidlaren! Hier vind je het nieuwe buitenrooster!

Maandag

Studio 1

Ilse Selvius
15:45-16:30 Streetdance 7-9 jaar
16:30-17:30 Streetdance 8-10 jaar VOL
17:45-18:45 Streetdance 10-12 jaar VOL
18:45-19:45 Streetdance 12-15 jaar
19:45-20:45 Streetdance 15+ jaar

Studio 2

Monique de Klerk
15:45-16:30 Kleuterdans 3,5-5 jaar
16:30-17:30 Modern 10+ jaar
17:30-18:30 Modern 12+ jaar
18:45-19:45 Jazz 13+ jaar

Dinsdag

Studio 1

Maxime Landstra
16:30-17:30 Modern 12+ jaar half gevorderd
17:30-18:30 Modern 14+ jaar gevorderd VOL
18:30-19:30 Modern 16+ jaar vergevorderd
19:30-21:00 Modern 18+ jaar vergevorderd

Studio 2

Lucas Winkel
17:15-18:45 Inlooptraining Breakdance
Dagmar Stefanie Hoogenboom
18:45-19:45 Modern 14+ jaar
19:45-20:45 Modern volwassenen

Woensdag

Studio 1

Ilse Selvius
14:30-15:15 Pop-show 6-7 jaar
15:15-16:00 Tap dance 7+ jaar
16:00-16:45 Pop-show 7-8 jaar
16:45-17:45 Pop-show 8-10 jaar
17:45-18:45 Tap 10+ jaar half gev.
18:45-19:45 Pop-show 10-12 jaar

Studio 2

Christel Kroese
14:30-15:15 Kleuterdans 3,5-5 jaar VOL
15:15-16:15 Ballet 8-9 jaar
16:15-17:15 Ballet 9-11 jaar
17:15-18:30 Ballet 13+ jaar gev. + spitzen VOL
18:30-20:00 Ballet 18+ jaar vergev. + spitzen
20:15-21:30 Ballet volwassenen + spitzenkwartier

Donderdag

Studio 1

Ilse Selvius
16:00-17:00 Jazz 10+ jaar
17:00-18:00 Jazz 12+ jaar
18:00-19:00 Jazz 14+ gev. VOL
19:00-20:15 Jazz/ High Heels 16+ vergev.

Studio 2

Thomas Krikken
17:15-18:15 Urban 10+ jaar
18:15-19:15 Urban 12+ jaar half gev.
19:15-20:15 Urban 14+ jaar half gev.
20:15-21:15 Urban 16+ jaar vergev.

Vrijdag

Studio 1

Danny Lambrechts
15:00-15:45 Breakdance instap 5-7 jaar
15:45-16:30 Breakdance basis vanaf 7 jaar
16:30-17:30 Breakdance gev. t/m 12 jaar
Lucas Winkel
17:30-18:30 Breakdance gev. t/m 14 jaar
18:30-20:00 Breakdance Showteam

Studio 2

Christel Kroese
14:30-15:15 Pré-Ballet 5-6 jaar
15:15-16:00 Ballet 6-7 jaar VOL
16:00-16:45 Ballet 7-8 jaar VOL
16:45-17:45 Ballet 10+ half gev.
18:00-19:15 Ballet 12+ half gev. + pré-spitzen VOL
19:15-20:30 Ballet 15+ jaar vergev. + spitzen

Zaterdag

Studio 1

Studio 2

Inge Kenter
9:45-10:30 Kleuterdans 3,5-5 jaar
10:30-11:15 Ballet 5-7 jaar