Rooster 2020 – 2021

Dit is het lesrooster voor dansseizoen 2020/2021!

Let op! Dit is het lesrooster wanneer wij niet te maken hebben met corona maatregelen.
Momenteel draaien we een online lesrooster vanaf maandag 15 maart zullen we over gaan op buiten danslessen. Het rooster van de buitendanslessen vindt je hier.

Maandag

Studio 1

Ilse Selvius
15:45-16:45 Streetdance 8-10 jaar
16:45-17:45 Streetdance 10+ jaar VOL
17:45-18:45 Streetdance 12+ jaar
19:00-20:00 Streetdance 13+ jaar
20:00-21:00 Streetdance 15+ jaar

Studio 2

Julianne Supit
17:45-18:45 Modern 10+ jaar
18:45-19:45 Modern 12+ jaar half gev.

Dinsdag

Studio 1

Maxime Landstra
16:30-17:30 Modern 12+ jaar gevorderd
17:30-18:30 Modern 14+ jaar gevorderd VOL
18:30-19:45 Modern 16+ jaar vergevorderd
19:45-21:00 Modern 18+ jaar vergevorderd

Studio 2

Anne Ellens
15:45-16:30 Streetdance 7-9 jaar
16:30-17:30 Pop-show 8-10 jaar
Lucas Winkel
17:30-19:00 Inlooptraining Breakdance
Dagmar Stefanie Hoogenboom
19:00-20:00 Modern 14+ jaar half gevorderd
20:00-21:00 Modern/jazz volwassenen

Woensdag

Studio 1

Ilse Selvius
14:45-15:30 Pop-show 6-7 jaar
15:30-16:15 Pop-show 7-8 jaar
16:30-17:15 Tap Dance 7+ jaar
17:15-18:15 Pop-show 8-10 jaar
18:15-19:15 Pop-show/jazz 10-12 jaar VOL
19:15-20:15 Tap Dance 10+ jaar gev.

Studio 2

Christel Kroese
14:30-15:15 Kleuterdans 3,5-5 jaar
15:15-16:15 Ballet 8-9 jaar
16:15-17:15 Ballet 9-11 jaar
17:30-18:45 Ballet 12+ jaar half gev. + pré-spitzen
18:45-20:00 Ballet 18+ jaar vergev. + spitzen
20:00-21:15 Ballet volwassenen + spitzenkwartier

Donderdag

Studio 1

Ilse Selvius
17:30-18:30 Jazz 14+ jaar gev.
18:30-19:30 Jazz 16+ jaar gev.
19:30-20:45 Jazz/ High Heels 18+ vergev.

Studio 2

Thomas Krikken
17:30-18:30 Urban 10+ jaar
18:30-19:30 Urban 13+ jaar half gev.
19:30-20:30 Urban 15+ jaar gev.
20:45-21:45 Urban 18+ jaar vergev.

Vrijdag

Studio 1

Danny Lambrechts
15:00-15:45 Breakdance instap 5-7 jaar
15:45-16:30 Breakdance 7+ jaar
16:30-17:30 Breakdance 10+ jaar gev.
17:30-18:45 Breakdance Showteam

Studio 2

Christel Kroese
14:30-15:15 Pré-Ballet 5-6 jaar
15:15-16:00 Ballet 6-7 jaar
16:00-16:45 Ballet 7-8 jaar
16:45-17:45 Ballet 10+ half gev.
18:00-19:15 Ballet 14+ gev. + spitzenkwartier
19:15-20:30 Ballet 16+ jaar vergev. + spitzen

Zaterdag

Studio 1

Studio 2

Inge Kenter
9:45-10:30 Kleuterdans 3,5-5 jaar
10:30-11:15 Ballet 5-7 jaar
11:15-12:00 Ballet 7-9 jaar