Concept Rooster 2021 – 2022

Let op! Dit is het Concept Rooster voor onze lessen in het Danskwartier Zuidlaren, De Millystraat 8 in Zuidlaren!

Kijklessen: 13 t/m 18 december
Eindvoorstelling in theater de Nieuwe Kolk: weekend van 18 en 19 juni

Maandag

Studio 1

Ilse Selvius
16:15-17:15 Streetdance 8-10 jaar
17:15-18:15 Streetdance 10+ jaar
18:15-19:15 Streetdance 12+ jaar VOL
19:15-20:15 Streetdance 14+ jaar
20:15-21:15 Streetdance 16+ jaar

Studio 2

Elise Warmelink
16:15-17:15 Modern 10+ jaar
17:15-18:15 Modern 12+ jaar half gev.
Dagmar Stefanie Hoogenboom
18:15-19:15 Modern 14+ jaar
19:30-20:45 Modern volwassenen VOL

Dinsdag

Studio 1

Evine Jansma
16:45-17:45 Modern 12+ jaar half gevorderd
17:45-18:45 Modern 14+ jaar gevorderd
Linde Wagenmakers
19:00-20:15 Modern 16+ jaar vergevorderd VOL
20:15-21:30 Modern 18+ jaar vergevorderd

Studio 2

Ilse Selvius
19:00-20:00 Jazz 14+ jaar vergevorderd
20:15-21:30 Jazz / High Heels 16+ vergevorderd

Woensdag

Studio 1

Ilse Selvius
14:45-15:30 Pop-show 6-7 jaar
15:30-16:15 Pop-show 7-8 jaar
16:30-17:15 Tap Dance 7+ jaar
17:15-18:15 Pop-show 8-10 jaar
18:15-19:15 Pop-show/Jazz 10+ jaar
19:15-20:15 Tap Dance 10+ jaar gevorderd

Studio 2

Christel Kroese
14:45-15:30 Kleuterdans 3,5-5 jaar
15:30-16:30 Ballet 8-9 jaar
16:30-17:30 Ballet 9-11 jaar
17:30-18:45 Ballet 12+ jaar half gevorderd + pré-spitzen VOL
18:45-20:00 Ballet 18+ jaar vergevorderd + spitzenkwartier
20:00-21:15 Ballet volwassenen + spitzenkwartier

Donderdag

Studio 1

Simona Aron
16:30-17:30 Urban 10+ jaar
17:30-18:30 Urban Femme 13+ jaar half gevorderd
18:30-19:30 Urban Femme 15+ jaar gevorderd
19:30-20:30 Urban Femme/ Dancehall 18+ jaar vergevorderd

Studio 2

Anne Ellens
18:15-19:15 Streetdance 7-10 jaar
19:30-20:30 Streetdance 21+ jaar

Vrijdag

Studio 1

Danny Lambrechts
15:45-16:30 Breakdance 7+ jaar
16:30-17:30 Breakdance 10+ jaar gevorderd
17:30-19:00 Breakdance Showteam

Studio 2

Christel Kroese
14:30-15:15 Pré-Ballet 5-6 jaar
15:15-16:00 Ballet 6-7 jaar
16:00-16:45 Ballet 7-8 jaar
17:00-18:00 Ballet 10+ half gevorderd.
18:00-19:15 Ballet 14+ gevorderd + spitzenkwartier
19:15-20:30 Ballet 16+ jaar vergevorderd + spitzkwartieren

Zaterdag

Studio 1

Studio 2

Inge Kenter
9:45-10:30 Kleuterdans 3,5-5 jaar
10:30-11:15 Ballet 5-8 jaar