Rooster Zuidlaren 2024 – 2025

Let op! Dit is het Rooster 2024/25 voor onze lessen in het Danskwartier Zuidlaren
Dit lesrooster start op maandag 9 september 2024. Huidige DK dansers ontvangen binnenkort hun lesadvies en kunnen deze bevestigen t/m juli, vanaf 1 augustus gaat de website open voor proefles aanvragen en aanmeldingen van nieuwe dansers.

Maandag

Studio 1

Ilse Selvius
15:30-16:15 Streetdance 7-8 jaar
16:15-17:00 Tap 7+ jaar
17:00-18:00 Streetdance 8-9 jaar
18:00-19:00 Streetdance 9-10 jaar VOL
19:00-20:00 Tap 18+ jaar gevorderd

Studio 2

Myrthe Veenhuizen
15:15-16:15 Streetdance 10+ jaar
16:15-17:15 Modern 10+ jaar
17:15-18:15 Modern 12+ jaar
18:15-19:15 Modern 15+ jaar half gev.
Jessica Klaassens
19:15-20:15 Modern volwassenen LESGROEP
20:15-21:15 Modern 18+ jaar gevorderd

Dinsdag

Studio 1

Maxime Landstra
16:45-17:45 Contemporary 14+ jaar gevorderd VOL
17:45-18:45 Contemporary 12+ jaar gevorderd
18:45-20:00 Contemporary 18+ jaar vergevorderd
20:00-21:00 Contemporary 16+ jaar vergevorderd
21:00-22:15 Contemporary 25+ jaar vergevorderd

Studio 2

Ilse Selvius
16:45-17:45 Jazz 12+ jaar half gevorderd
17:45-18:45 Jazz 14+ jaar gevorderd VOL
18:45-20:00 Jazz/ High Heels 16+ vergevorderd VOL
20:00-21:15 Jazz / High Heels 18+ vergevorderd

Woensdag

Studio 1

Ilse Selvius
14:45-15:30 Pop-show 6-7 jaar
15:30-16:15 Pop-show 7-8 jaar
16:30-17:30 Tap Dance 10+ jaar half gevorderd
17:30-18:30 Pop-show 8-10 jaar
18:30-19:30 Pop-show 10+ jaar half gevorderd
19:30-20:30 Tap Dance 14+ jaar gevorderd

Studio 2

Christel Kroese
14:45-15:30 Kleuterdans 3,5-5 jaar
15:30-16:30 Ballet 8-9 jaar
16:30-17:30 Ballet 9-11 jaar
17:30-18:45 Ballet 14+ jaar gevorderd + spitzenkwartier
18:45-20:00 Ballet 18+ jaar vergevorderd + spitzenkwartier
20:00-21:15 Ballet volwassenen + spitzenkwartier VOORSTELLINGSGROEP

Donderdag

Studio 1

Miranda van Toor
9:15-10:15 Modern volwassenen 30+ jaar LESGROEP
10:30-11:30 60+ Dansles
Colin Hay
15:45-16:45 Urban 10+ jaar
16:45-17:45 Urban 12+ jaar
17:45-18:45 Urban 12+ jaar NIEUW
18:45-19:45 Urban 14+ jaar half gevorderd VOL
19:45-20:45 Urban 16+ jaar gevorderd VOL
20:45-21:45 Urban 18+ jaar vergevorderd

Studio 2

Serena Brink
15:45-16:45 Streetdance 10+ jaar
16:45-17:45 Streetdance 12+ jaar
17:45-18:45 Streetdance 15+ jaar
18:45-19:45 Street/Femme 18+ jaar
Myrthe Veenhuizen
19:45-20:45 Street-jazz volwassenen LESGROEP
20:45-21:45 Modern-jazz volwassenen VOORSTELLINGSGROEP

Vrijdag

Studio 1

Danny Lambrechts
15:00-15:45 Breakdance 5 t/m 7 jaar
15:45-16:30 Breakdance 7+ jaar
16:30-17:30 Breakdance 10+ jaar
17:30-18:30 Breakdance Advanced

Studio 2

Christel Kroese
14:30-15:15 Pré-Ballet 5-6 jaar
15:15-16:00 Ballet 6-7 jaar
16:00-16:45 Ballet 7-8 jaar
17:00-18:00 Ballet 10+ jaar half gevorderd
18:00-19:15 Ballet 12+ half gevorderd + pré-spitzen
19:15-20:45 Ballet 16+ jaar vergevorderd + spitzen VOL

Zaterdag

Studio 1

Myrthe Veenhuizen
9:45-10:30 Pop-show 6-7 jaar
10:30-11:15 Pop-show 7-8 jaar
11:15-12:15 Pop-show 8-10 jaar

Studio 2

Leonie de Jong
9:45-10:30
10:30-11:15
11:15-12:00
12:00-13:00